۵مناسبت مهم بعد از ازدواج که نبايد فراموششان کرد

 ۵مناسبت مهم بعد از ازدواج که نبايد فراموششان کرد

بعد از ازدواج يک سري مناسبت ها  اهميت بيشتري پيدا مي کنند و  زنده نگه داشتنشون باعث بهتر شدن روابط بين شما و همسرتان خواهد بود , تصور اينکه فردي به مجموعه خانواده شما اضافه گرديده است که هميشه به ياد شماست و براي هر مناسبتي به دنبال شاد کردن شماست باعث بهبود روحيه شما و استحکام بيشتر زندگي زناشويي شما خواهد شد.خب حالا چه مناسبت هايي داراي اهميت هستند؟؟؟

تولد : مهمترين مناسبت زندگي هر فرد که کاملا شخصي هستش و از ابتداي زندگي با شما بوده و خواهد بود .پس به تولد همسرتان احترام بگذاريد و سعي کنيد مراسم خوبي به همراه کادوي مورد علاقه او برايش تدارک ببينيد.

ولنتاين :مناسبت جديدي که جايش را به خوبي بين پير و جوان باز کرده است . و روز عشق زوجهاي مزوج شده و نشده مي باشد .و همسران مطمئنا به دوستانشان با شوق و ذوق از کادوهاي ولنتاينشان مي گويند.پس از اين مناسبت اصلا غافل نشويد و سعي کنيد از کادو هاي تکراري هم دوري بجوييد.

سالگرد ازدواج : براي زنان بسيار مهم است که شمااين مناسبت را فراموش نکنيد پس با هر جور ريماندري که مي توانيد اين مناسبت رو فراموش نکنيد و براي برگزاري اون سنگ تمام بگذاريد.نه فقط از لحاظ مالي.!!!!!سعي کنيد براي اين مناسبت فضاي رمانتيکي تدارک ببنيد و با يادآوري خاطرات شيرين و شادتون يه روز به ياد ماندني براي خودتون بسازيد.

عيد نوروز :با توجه به قدمت طولاني عيد نوروز ,و رسم کادو گرفتن از پدر ومادر و بزرگترها , خيلي خوبه که اين رسم ادامه پيدا کنه و به فرزندانتون هم منتقل بشه.

روز زن,روز مرد: اين مناسبت در حقيقت به نوعي قدرداني از همرستان بابت زحمت هايي مي باشد که در طول سال براي زندگيتان کشيده است چه در خانه و چه در خارج از خانه .فقط لطفا براي شوهرتان جوراب نخريد!!!!!!

About گروه مقاله نویسی کادوکارت

در کنار کمک به تولد مجموعه کادوکارت , نوشتن جز دغدغه های همیشگی ایشان می باشد.

پست هاي مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *