۳ رازی که زنان هیچ گاه به مردان نمی گویند

۳ رازی که زنان هیچ گاه به مردان نمی گویند

آیا تا به حال به این موضوع اندیشیده اید که چرا  توصیف مردان از زنان همواره با جمله­ ی “زن موجود ناشناخته و عجیبیست !!!” آغاز می شود؟ چه عاملی باعث شده تا این گونه راجع به زنان سوء برداشت شود؟ و در آخر چه خصوصیتی در بین تمامی زنان مشترک بوده و باعث پیچیدگی های رفتاری آن ها خواهد شد؟ بررسی های روانشناسانه نشان می دهند که زنان به هیچ وجه حاضر به در میان گذاشتن ۳ راز مهم با مردان نمی باشند که ندانستن این راز ها دلیل اصلی پیچیدگی و ناشناخته بودنشان برای مردان است. در این نوشته به شرح این ۳ راز پرداخته شده است. البته به طور حتم در میان زنان استثناهایی وجود دارد اما در این نوشته تمرکز بر روی اکثریت آن هاست.

زنان دوست دارند خواسته هایشان را کشف کنید

حتما این اتفاق بار­ها رخ داده است که همسر و یا خانم مورد علاقه شما بدون هیچ دلیلی ناراحت بوده و حتی تمایل به ابراز دلیل ناراحتی از خود نشان نمی دهد. در این مواقع هشیار باشید که حتی اگر او اظهار کرد که از دست شما عصبانی نیست، حتما عکس این موضوع صادق است و همه مشکلات زیر سر شماست. پس به هیج وجه از ناز کشیدن دست نکشید و مدام از دلیل عصبانیت او پرسش کنید و یا حداقل سعی کنید او را بخندانید و یا شاد کنید. اما طبق تجربیات شخصی و تجربیات دوستان و آشنایان برای جلوگیری از این خطر احتمالی که می تواند بین یک روز تا ماه ها رابطه ی بین طرفین را تحت تاثیر قرار دهد، آقایان باید بدانند که عدم توجه آن ها به خواسته های بانوان در زمینه های مختلف که در واقع به گونه ای غیر مستقیم ابراز می شوند، عامل اصلی چنین رفتار های خشمگینانه ایست. خانم ها بر خلاف آقایان به هیچ وجه دوست ندارند خواسته هایشان را مستقیما ابراز کنند. برای مثال اگر هدیه مورد علاقیشان برای روز تولد جواهرات باشد و شما از آن ها راجع به آن پرسش کنید حتما به گونه ای غیر مسقیم آن را ابراز می کنند ! مثلا می گویند: یه کادوی جمع و جور اما گران قیمت که شما باید تشخیص دهید که آن ها به طلا و جواهرات علاقه مندند.

حقیقت را می دانند اما دوست دارند از زبان شما آن را بشنوند

زنان در عین صداقت و لطافت ذاتی که در وجود خود دارند، بازیگران بسیار ماهری هستند. به همین منظور می تواند چنان از شما راجع به موضوعی سوال بپرسند که گویی هیچ چیز در رابطه با جواب آن نمی دانند. اما آگاه باشد که از سیر تا پیاز موضوع را بررسی و تحلیل کرده اند!!! آن ها بازیگرانی هستند که هیچ گاه در جست و جوی گول زدن و یا آزار و اذیت شما نخواهند بود؛ بلکه تنها عاشق صداقتند و دوست دارند حقیقت را از زبان خودتان بشنوند تا عمری را با اطمینان و آسایش کامل در کنار شما بگذرانند. پس سعی کنید همواره به سوالات آن ها صادقانه جواب بدهید حتی اگر منجر به عصبانیتشان شود؛ حتی یک دروغ کوچک می تواند سیستم فکری زنان را نسبت به شما تغییر دهد و اگر آن ها فکر کنند که شما می توانید به آن ها دروغ بگویید دیگر احساسی نسبت به زندگی مشترک نخواهند داشت و حتی این سوال به ذهنشان می رسد که آیا شما صادقانه آن ها را دوست دارید یا این هم یک دروغ است ؟؟؟

زنان دوست دارند برخی اوقات تنها باشند

زنان هم مانند مردان نیاز به ساعاتی برای تنهایی خود دارند. اما به دلیل رحم و لطافت ذاتی خود هیچگاه نیاز خود را به تنهایی ابراز نخواهند کرد. آن ها فکر می کنند که اگر به شما بگویند که “می خواهم تنها باشم” شما از این جمله برداشت خواهید کرد که آن ها از شما راضی نیستند و یا شما را دوست ندارند. درحالی که این یک نیاز کاملا عادی برای هر انسانی است و بهتر است سعی کنید آن ها را بیش تر درک کنید. این مشکل معمولا در مواردی به وقوع می پیوندد که مرد خانه بازنشست می شود و یا در منزل به کار می پردازد.

About گلچین

خانم گلچین پور ازنویسنده های جوان مجله کادوکارت هست که به تازگی به تیم ما ملحق شده است.به روز بودن مطالب از خصوصیات نوشته های ایشان است.

پست هاي مشابه

1 Comment

  1. سلمان توکلی می‌گه:

    جالب بود .ولی خیلی شخصی نوشته شده بود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *