۱۰کادوي برتر مردان – يک بار براي هميشه

۱۰کادوي برتر مردان – يک بار براي هميشه

باز پاي اين موجودات مظلوم به ميان آ مده است و مي خواهيم در اين مقاله تکليفشان را يک بار براي هميشه روشن کنيم ، موجوداتي که به يک جوراب خوشحال مي شوند و با يک شام سر از پا نمي شناسند ، موجوداتي که فقط کار مي کنند و کارو از دهانشان نازک تر از گل خارج نميشود، اگر چشمانتان دارد از حدقه خارج مي شود ، کمي صبر کنيد ما داريم در مورد مردان صحبت مي کنيم!!!!اگر شما خانم يا اقاي محترم هم هميشه موقع خريدن کادو براي همسرتان ، برادرتان ، پدرتان دچار سردرگمي مي شويد تا انتهاي مقاله با ما باشيد تا به يه جمع بندي کلي برسيم.

کليه کادوهايي که بررسي مي پردازيم در ۶۰ -۷۰ درصد مردان جواب داده است و در مابقي بستگي به سلايق و روحيات فرد دارد که مطمئنا متفاوت با آن درصد کثير مي باشد:

۱- فندک ، پيپ ، و متعلقات مربوطه : در مضر بودن دخانيات هيچ گونه شکي وجود ندارد ، و خريد کادوهاي مرتبط دليل بر تائيد آن نمي باشد ، ولي خريد يک فندک شيک ، پيپ ، يا زير سيگاري براي مردان هميشه کادوي جذابي خواهد بود .بستگي به بودجه و سليقه طرف مي توانيد فندک هاي بسياري را انتخاب کنيد.

۲- خودنويس ، روانويس : اگر فردکادو گيرنده شغل اداري دارد ، دانشجو است ، هر از گاهي دست به قلم مي شود .خريد اين نوشت افزار را فراموش نکنيد.تغيير شگرفي که يک قلم بر نويسنده مي گذارد قابل توصيف نيست.يک بار امتحان کنيد .حتي براي خودتان

۳-کراوات ،پاپيون ، کلاه : اين دسته اقلام جز اقلامي هستند که توسط هر مردي ساليانه چندين بار استفاده مي شود.درمناسبت هاي مختلف مي توان از کراوات و پاپيون استفاده کردو کلاه هم به عنوان يکي  از اقلام زينتي بسيار پرکاربرد است .پس اين اقلام رو هم جز کادوهاي مورد نظرتان براي خريد قرار دهيد.

۴- کيف ، دستکش ، کمربند و چرمي جات :اين مورد نيز ديگرنياز به توضيحات ندارد

۵- زيور آلات : انگشتر ، دستبند ، زنجير هم جز کالاهايي هستند که با توجه به سليقه و روحيه کادو گيرنده جز گزينه هاي مناسبي هستند .شايد دستبند و زنجير را بعضي افراد استفاده نکنند ولي انگشتر کالايي هست که چه در حال سنتي يا مدرن استفاده مي شود.

۶-پازل ، تخته نرد و شطرنج : براي پدران ، همسران پازل کادوي مناسبي هستش ، کلا پازل اعتياد اوره ، کافيه يه پازل درست کنيد تا ناخودآگاه بريد سراغ پازل بعدي .در چند سال اخير هم تنوع و طرح هاي بسيار زيادي  از پازل به بازار امده است که تقريبا هر سليقه اي را پوشش مي دهد. تخته نرد هم که ديگه احتياج به توضيح نداره.

۷-عطر و اودکلن : اين مورد هم فقط کمي احتياج به اشنايي با سليقه و روحيه فرد دارد ، ولي با توجه به فراواني شعبات عطر فروشي وهمچنين فروشگاه هاي اينترنتي خريد عطر و اودکلن راحت شده است و جز کادو هاي دم دستي قرار گرفته است..

۸-دکوري جات : کالاهاي دکوري جزکادوهايي هستند که هميشه به ياد خواهند ماند ، چه در محل کار و چه در محل زندگي ، با قرار گرفتن اين کالاهاي دکوري در کتابخانه يا بر روي ميز کار همواره به ياد شما خواهند بود.

۹-لوازم موردنياز داخل خودرو : اصولا مردان علاقه وافري به ماشينشان دارند ، پس اگر طرف شما همين حالت را دارد ، مي توانيد براي وي کالاهاي مورد نياز داخل ماشينش را بخريد که تعداشان هم زياد است ، چايي و قهوه ساز ، خوشبو کننده ها ، و……

۱۰-کتاب : درست است که با توجه به شبکه هاي اجتماعي و اينترنتي فرصت کتاب خواني کم شده است ولي کتاب اين کالاي نوستالژيک از ابتداي تاريخ همواره همراه انسان بوده است و خواهد بود.

به موارد فوق خيلي موارد ديگر نيز مي توان براي کادو دادن افزود که در اين ليست نيامده است ، ولي باز هم فراموش نکنيد ارزش يک کادو ارتباط مستقيمي با مبلغ ان ندارد ، بلکه شما با وقت گذاشتن و انتخاب يک کادوي موثر مي توانيد اثر يک کادو را چند برابر کنيد.

About گروه مقاله نویسی کادوکارت

در کنار کمک به تولد مجموعه کادوکارت , نوشتن جز دغدغه های همیشگی ایشان می باشد.

پست هاي مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *