استفاده از کاکتوس در دکوراسیون منزل

کاکتوس را به دکوراسیون خانه خود بیاورید.

کاکتوس

کاکتوس

همه ی ما کاکتوس را می شناسیم و از فواید کاکتوس با خبر هستیم.

اگر اهل نگهداری گل و گیاه باشیم انواع کاکتوس را می شناسیم و حداقل یکی از آن ها را در محیط کار و فضای زندگی خود داریم. کاتوس به لحاظ آن که گیاه صبوری است و نیاز به مراقبت های چندانی ندارد معمولا در میان گیاهان آپارتمانی بسیار محبوب می باشد. اگر شما هم به کاکتوس ها علاقه ی زیادی دارید با ما همراه باشید تا کاکتوس تزئینی در دکوراسیون منزل را بررسی کنیم.

یک ایده جالب برای داشتن ترکیبی بی نظیر از کاکتوس ها در فضای داخلی خود بهتر است از ترکیب گونه های مختلفی از انواع کاکتوس را که شرایط نگهداری یکسانی دارند در کنار هم بکارید و از جذابیت آن در فضای داخلی آن استفاده کنید و لذت ببرید.

و اما گلدان ها

کاکتوس

گلدان ها عنصری اند که بیشترین مانور را می توانید روی آن بدهید و کاکتوس خود را در دکوراسیون داخلیخود چشمنواز تر کنید. استفاده از گلدان های فانتزی می تواند برای این منظور مناسب باشد. می توانید گلدان های ساده ای تهیه و آنها را با سلیقه خودتان تزئین کنید و ظاهری لوکس به دکوراسیون منزل خود بدهید.

اگر کمی خلاق باشید یک سری هم به انباری خانه خود بزنید و ظرفای قدیمی و بلاستفاده رو تبدیل به گلدان کنید. فنجان های قدیمی یکی از ایده های جذاب برای شماست. حتی می توانید از قوطی های کنسرو برای داشتن گلدان های بامزه کاکتوس استفاده کنید و فضایی خاص خلق کنید.

می دونید که مهم ترین شرط برای داشتن کاکتوس نگهداری آنها هست. در طی فصل رشد فعال کاکتوس باید بیش از دوران استراحت آبیاری شود. برنامه خاص تعریف شده ای برای آبیاری کاکتوس وجود ندارد و برنامه آن به گلدان، خاک، آب و هوا و عوامل مشابه بستگی دارد.

بهترین روش برای تعیین مقدار آب مورد نیاز کاکتوس، این است که گیاه را مدتی با دقت زیرنظر بگیرید. هنگام آبیاری سعی کنید تمام سطح خاک خیس نشود و مراقب خروج آب نیز باشید. دور بعدی ابیاری باید در زمانی باشد که خاک کاکتوس کاملا خشک شده باشد. ساده ترین روش حصول اطمینان از خشکی خاک این است که یک خلال دندان را با احتیاط در خاک فرو کنید، اگر خلال دندان نمناک شد، باز هم یکی دو روز صبر کنید. گیاه در فصل استراحت خود تنها چند هفته یکبار به آبیاری نیاز دارد.

کاکتوس ها زیبای خود را دوست داشته باشید.

کاکتوس

کاکتوس

About گروه مقاله نویسی کادوکارت

در کنار کمک به تولد مجموعه کادوکارت , نوشتن جز دغدغه های همیشگی ایشان می باشد.

پست هاي مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *