کادوی ارزان ولی شیک

کادوی ارزان ولی شیک

یکی از مشکلات همیشگی ما مراسمی است که پیش رو داریم و باید برایش کادویی مناسب تهیه کنیم. تولد بچه خواهر یا برادرتان! روز مادر! روز پدر! ولنتاین! عید نوروز! و هزاران مناسبت رسمی و غیر رسمی دیگه هستن که باید در نظر داشته باشید. اما آیا این صحیح است که شما برای تمام این مناسبت های رسمی و غیر رسمی باید هدیه ای گران قیمت بخرید؟

اما همه ما در طول سال برای آدم‌های زیادی هدیه می‌خریم. اگر تعداد افراد خانواده، اقوام، دوستان و آشنایان را در تعداد تولدها، سالگردهای ازدواج، مناسبت‌های منحصربه‌فرد و مهمانی‌هایی که وقت و بی‌وقت برگزار می‌کنند ضرب کنید، عدد عجیبی به دست می‌آید.

از خرج کردن که بگذریم، هدیه دادن و هدیه گرفتن برای همه ما بخش مهمی از زندگی است. لذت کشف نیازها و خواسته‌های اطرافیان، زمینه‌سازی برای کمی تفریح و سرگرمی و خوشحال‌کردن دیگران آنقدر مهم است که روانشناسان توصیه می‌کنند اگر به دنبال کاهش هزینه‌ها و کنترل بودجه ماهانه و سالانه خود هستید، به هیچ عنوان به کاستن از تعداد هدایا فکر نکنید.

اگر شاغلین و فرصتی برای گشتن در مراکز خرید و فروشگاه ها ندارید می توانید از اینترنت هدیه خود را تهیه کنید.

اما لازم نیست که کل درآمد سالیانه خانواده تان را صرف خریدهای گران و لاکچری کنید. هدیه دادن می تواند حتی با دادن یک شکلات هم زیبا باشد. یا برای تولد دوست صمیمی تان او را به یک بستنی خنک دعوت کنید و یا یک فنجان قهوه گرم. 

سعی کنید خاطره ی خوشی را بسازید. شاید یه کلوچه خانگی برای شاد کردن همسرتان کافی باشد. لازم نیست حتما پولی خرج کنید.

About گروه مقاله نویسی کادوکارت

در کنار کمک به تولد مجموعه کادوکارت , نوشتن جز دغدغه های همیشگی ایشان می باشد.

پست هاي مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *