چگونه از خريد با همسرتان لذت ببريد؟؟؟

اگر شما هم جز آن دسته از مرداني هستيد که وقتي همسرتون ميگه مياي بريم خريد , تو هفت تا سوراخ قاييم ميشيد , اين مقاله رو تا انتها بخونيد تا راه کار برون رفت از اين بحران رو بهتون بگيم

از آنجا که دنياي زنان با مردان بسيار متفاوت مي باشد و به طبع آن روحيه متفاوت تر و حساس تري نيز نسبت به مردان دارند.وقتي شما با همسرتان عزم خريد کفش زنانه مي کنيد , که اگر زبونم لال براي مراسم و مهماني باشد بايد آمادگي جسماني براي گز کردن حدود ?? کيلومتر پياده روي و همچنين توانايي نظر دادن و مقايسه ?? مورد کفش پوشيده شده را در ان واحد داشته باشيد و پس از اناليز قيمتي , مقايسه با ساير کفش هاي پوشيده شده , جنس , دوام , شبيه نبودن به هيچ کدام ديگر از کفش ها جواب باب ميل خانم را بدهيد و در انتها با اين جواب مواجه شويد ” حواست کجاست ؟”

مطمئنا تجسم شرايط فوق به هيچ وجه لذت بخش نيست , و ما هم قصد نداريم وارد مباحث روانشناسي درک همسر و نتيجه احترام متقابل شويم ولي يک راه حل ساده وجود دارد که در ناخود اگاه همه ما وجود دارد و از ان براي انجام کارهايي که علاقه نداريم استفاده مي کنيم , آن راه حل هم جز ” ايجاد انگيزه ” نيست.

با يه مثال ساده روشن کنم , من هميشه از رفتن به فروشگاه شهروند وبا خريد گوشت و مرغ وسبزي و…. مشکل داشتم و به قول معروف حوصلم سر مي رفت و به طبع باعث کدورت همسرم مي شد , و اين قضيه خيلي ناراحتم مي کرد , نشستم و يه ليست از علاقه منديهام درست کردم و سعي کردم وجه تشابهي از داخل اين ليست و شهروند پيدا کنم , به کتاب رسيدم.” مطالعه کتاب “. جرقه زده شد و از همسرم در کمال بهت و نا باوريش خواستم که اين هفته بريم شهورند و خرت و پرت بخريم.به محض ورود مثل يه کودک سبک بال رفتم سمت کتاب هاي جيبي و يکيشو برداشتم حدودا ?? صفحه بود , و شروع کردم به مطالعش در حال قدم زدن کنار همسرم و هر از گاهي هم کمکش مي کردم تو خريد , و اين لذت بخش ترين خريدم بود.چون هم تونسته بودم يک کتابو مطالعه بکنم و هم همسرم بدون هيچ غر اضافي خريدشو کرده بود .و هنگام خريد کيف و کفش نيز سعي مي کنم با يه گوش اهنگ مورد علاقمو گوش بدم و با گوش ديگه شنواي همسرم وبسياري موارد ديگر.

با اين روش شما مي تونيد از هر کاري که مطابق ميلتون نيست لذت ببريد , فقط کافيست بشينيد يه ليست از علاقه مندي هاتون بنويسيد و يه وجه تشابه از بين ليست علاقه مند ي ها و محيط و کار غير مطلوبتون پيدا کنيد .

اجراي اين نکته زندگي من رو متحول کرد و باعث شد از زندگيم لذت بيشتري ببرم , پس سعي کردم تا جاييکه مي تونم اين راهکار رو به دوستامم بگم .شما هم کافيست فط يک بار امتحان کنيد.

About گروه مقاله نویسی کادوکارت

در کنار کمک به تولد مجموعه کادوکارت , نوشتن جز دغدغه های همیشگی ایشان می باشد.

پست هاي مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *