چند مدل پوشش زیبا مخصوص خانومای ایرانی

چند مدل پوشش زیبا مخصوص خانومای ایرانی

حتما تا حالا بارها به این مشکل بر خوردید که نمی دونستید چه مانتویی رو با چه روسری و یا شالی و با چه مدل شلوار و یا کفشی بپوشید که شیک و زیبا به نظر بیاین ! یکی از پیشنهاد هایی که همیشه به عنوان یک طراح لباس و علاقه مند به مد داشتم این بوده که هیچ وقت سعی نکنید مانتو و شال و روسریتون هم رنگ باشند! این که توی یک تنالیته باشند اشکال ندارد اما بهتر است رنگ هایی را انتخاب کنید که در تضاد با یکدیگرند مثلا بهتر است با یک مانتوی کِرِم و یا سفید از شال مشکی یا قهوه ای سوخته استفاده کنید. البته من شدیدا علاقه مند به شال های خوش آب و رنگ هستم که با یک مانتوی یک رنگ ساده سِت شود.

 این که هم مانتو و هم شال و روسری دارای طرح باشند شیک به نظر نمی آید بهتر است اگر علاقه مند به پارچه های طرح دار هستید برای یکی از این دو مورد یعنی یا مانتو و یا شال و روسری خود این نوع پارچه ها را استفاده کنید. بهتره از شلوار های رنگی برای زیر مانتو استفاده نکنید به جای اونا از شلوار لی و یا شلوار هایی با رنگ های خنثی مثل طوسی ، مشکی، سفید و یا کرم استفاده کنید.

من در این نوشته چند مدل پوشش زیبا از هنرمندان عزیز کشورمون رو براتون آوردم که به نظرم می تونید با دیدن این عکس ها کلی ایده برای انتخاب و خرید مناسب لباس هاتون دریافت کنید امیدوارم که خوشتون بیاد .

 setai

behnoush

About گلچین

خانم گلچین پور ازنویسنده های جوان مجله کادوکارت هست که به تازگی به تیم ما ملحق شده است.به روز بودن مطالب از خصوصیات نوشته های ایشان است.

پست هاي مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *