پیشنهاد خریدهای پدرانه

پیشنهاد خریدهای پدرانه

روزپدر نزدیک است ، روز مرد و همسرم نزدیک تر است ، هیچ کدومشم راه فراری نیست نه خوبیت داره نه میشه ،پدر رو که اصلا فکرشو نکنید که اگر هنوز زیر سایه پدر تونید که دیگه بعدا باید کلا سر به زیر رفت و امد کنید اگه هم همسر بیچارتونو می خواهید از چند جفت جوراب محروم کنید که اونم خوبیت نداره.حالا می خواهیم پیشنهاد بدیم که چه کالاهای دیگری رو برای روز پدر و روز همسر می شود خرید.که اصلا هم مشکلی نداریم که بگیم تمام محصولات مورد اشاره با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در فروشگاه کادوکارت موجود است.

  • پیشنهاد خرید محصولات چرمی

محصولاتی که با توجه به کیفیت و نوع چرم به کار رفته از یک سال تا ۵ سال رو عمر خواهند کرد. هدیه ای مناسب هم برای پدران عزیز و هم برای همسران محترم و زحمتکش.ما در فروشگاهمان سعی نمودیم بهتریم کیفیت چرم و با قیمتی مناسب و گارانتی ۲ ساله عرض کنیم.

  • پیشنهاد خرید فندک

فندک های زیپو  هم که دیگر نیازی به تبلیغ و گفتن ندارد ، فندکی کلاسیک که از ازل تا ابد به همین شکل خواهد بود ، به جرات ادعا می کنیم مدلی وجود ندارد که در کلکسیون فروشگاه ما موجود نباشد.پس درنگ نکنید تا با توجه به محدود بود تعداد مدل ها مدل مورد نظرتان تمام نشود

  • پیشنهاد خرید ماگ

ماگ هم وسیله ایست که در طول روز چندین بار به کار پدر و همسرتان خواهد امد و با هر استفاده مطمئنا به یاد شما خواهد افتاد.پس اگر دنبال یک کادوی کم هزینه و با ارزش معنوی بالا هستید حتما از تنوع ماگ ها در فروشگاه کادوکارت دیدن فرمائید.

  • پیشنهاد خرید خودکار و خودنویس

پدر یا همسر هر شغلی که داشته باشد مطمئنا در طول روز نیاز به استفاده از خودکار و خودنویس خواهد داشت ، و تاثیری که قلم خوب بر روی دست خط و روحیه فرد دارد انکار ناپذیر است.برند های شیفر ، دیپلمات ، پیرکاردن ، …….با قیمت ها و تنوع مدل های بسیار موجود می باشد.

  • پیشنهاد خرید پیپ و متعلقات

اگر پدر یا همسرتان خدای نکرده اهل دود و دم است و ان هم از نوع پیپ ، می توانید از مدل های کلکسیونی پیپ دیدن فرمائید.

  • پیشنهاد خرید پازل

اگر پدرتان باز نشسته است یا همسرتان اوقات بیکاریش رو به غر زدن و بهانه گیری از شما می گذارند بهترین هدیه برای وی پازل است .تا علاوه بر حس ارامشی که موقع پازل ساختن پیدا می کند صاحب یک تابلوی زیبا هم شوید.

  • پیشنهاد خرید تی شرت

این یکی رو فقط برای همسران جوان پیشنهاد می کنیم ، تیشرتی با طرح دلخواه شما.درنگ نکنید با توجه به ظاهر و جنس خوب تیشرت ها و طرح های منحصر به فرد که فقط مخصوص شماست.همسرتان را غافلگیر خواهید کرد.

  • پیشنهاد خرید کفش کوهنوردی

کفش کوهنوردی هم مخصوص و ویژه همسرتان می تواند باشد و هم ویژه پدران گرامی.

About گروه مقاله نویسی کادوکارت

در کنار کمک به تولد مجموعه کادوکارت , نوشتن جز دغدغه های همیشگی ایشان می باشد.

پست هاي مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *