ولنتاین نزدیک است شما جز کدام دسته اید؟

ولنتاین نزدیک است شما جز کدام دسته اید؟

به اینکه تاریخچه ولنتاین چیست و از کجا امده است و چقدر با فرهنگ ما همخوانی دارد کاری نداریم , و به اینکه چی بخریم یا نخریم هم که عشقمان خوشحال تر شود هم کاری نداریم , با اینکه کجا هم بریم که بیشتر خوش بگذره هم کاری نداریم , به فراوان جوک هایی که در مورد ماهیت دختران و پسران در مراسم ولنتاین هم می باشد هم نمی خواهیم بپردازیم.

آنهایی که ولنتاین کادویی نمی گیرند یا نمی دهند را می خواهیم بررسی کنیم, آیا شما هم جز آن دسته اید که تاریخ ولنتاین را نمی دانید, اصلا برایتان مهم هم نیست  , روزیست مثل سایر روزها , خورشیدی طلوع می کند , ساعت هایی می گذرد و دوباره غروب می کند , شاید شما هم این گونه اید و دن ژوان گونه زندگی نمی کنید.

افرادی که دلیلی برای به خاطر سپردن تاریخ ولنتاین ندارند , در چند دسته تقسیم بندی می شوند , یا متارکه کرده اند و تا مدت های مدیدی اصلا به ولنتاین و اینجور چیزها فکر نمی کنند , یا هنوز که هنوز است سیمرغ بخت و اقبال بر شانه شان نشسته است و هنوز سوار با اسب سفیدی سراغشان نیامده است , یا در زندگی اهدافی متفاوت از عشق و عاشقی دارند و ترجیح میدهند به وقتش و از مجاری مجاز تعریف شده به آن فکر کنند.

ولی در نهایت جز هرکدام که باشید بد نیست تاریخ این روز را به خاطر بسپارید , درست است که این روز روز عشاق است , ولی در این روز می توانید به هرکه و هر چه دوست دارید عشق بورزید , می تواند جزیی از خانواده , دوستی قدیمی , همکاری مهربان و…. باشد .

خودتان را به آنچه دوست دارید و عشق می ورزید مهمان کنید و لحظاتی کنارش بیاسایید.به اهدافتان فکر کنید , خودتان را نوشیدنی مهمان کنید , غذایی سفارش دهید , و آنچه دوست دارید برای خود بخرید ,به کسانی که دلتانبرایشان تنگ می شود , این مطلب را بگویید که دلتنگشان می شوید , فون بوک گوشی تلفنتان را از بالا تا پایین مرور کنید , برای بعضی ها قلب بفرستید , برای بعضی دیگر لبخند و بعضی دیگر را پاک کنید .

ودر انتها و اخر شب با خود مرور کنید ولنتاین خود را چگون گذراندید.

 

About گروه مقاله نویسی کادوکارت

در کنار کمک به تولد مجموعه کادوکارت , نوشتن جز دغدغه های همیشگی ایشان می باشد.

پست هاي مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *