نشانه هايي در مغز که نشان مي دهد شما در آستانه موفقيتي بزرگ قرار داريد!

نشانه هايي در که مغز که نشان مي دهد شما در آستانه موفقيتي بزرگ قرار داريد!

همه ما آرزو داريم روزي شبيه به انسان هاي موفقي که زندگي آنها را در مجلات، روزنامه ها و اينترنت مي خوانيم باشيم. واقعا چه ويژگي هايي در انسان هاي موفق وجود دارد که آنها را به موفقيت مي رساند؟ همه انسان هاي موفق عموما از ويژگي ها و رفتارهايي بهره مي برند که در نهايت انها را موفقيت مي رساند.
امروز در بخش دوم اين مقاله، شما را با ديگر آثار و علائم نزديک شدن به موفقيت آشنا مي کنيم، اگر اين موارد و موارد ذکر شده در قسمت اول مقاله را در خود احساس مي کنيد، مي توانيد مطمئن باشيد که با رسيدن به موفقيت فاصله چنداني نداريد
نشانه هايي در مغز که نشان مي دهد شما انسان موفقي خواهيد شد!


همه ما آرزو داريم روزي شبيه به انسان هاي موفقي که زندگي آنها را در مجلات، روزنامه ها و اينترنت مي خوانيم باشيم. واقعا چه ويژگي هايي در انسان هاي موفق وجود دارد که آنها را به موفقيت مي رساند؟ همه انسان هاي موفق عموما از ويژگي ها و رفتارهايي بهره مي برند که در نهايت انها را موفقيت مي رساند.
در زيرچند نمونه از اين ويژگي ها و رفتارها که نشان مي دهد شما در آستانه موفقيت قرار داريد را به شما معرفي مي کنيم تا آنها را به بشناسيد و در خود به وجود آوريد.

    مي توانيد خود را با تغييرات سازگار کنيد
يکي از نشانه ها اين است که شما احساس مي کنيد به تغيير نياز داريد، يعني فکر مي کنيد راه زندگيتان تا امروز غلط بوده و براي ايجاد تحول نياز به تغيير داريد. در اينجا به جاي مقاومت در برابر ايجاد تغيير، خود را به راحتي با تغييرات سازگار خواهيد کرد. فراموش نکنيد يکي از نشانه هاي انسان هاي باهوش توانايي انها درسازگاري با تغييرات است.

 از شکايت کردن دست مي کشيد
از ديگر نشانه هاي قرار گرفتن در مسير موفقيت اين است که فرد در مي بايد، شکايت کردن تنها صرف انرژي بيهوده است و به هيچ عنوان نمي تواند تاثيري روي روند موفقيت داشته باشد. انسان هاي موفق هرگز انرژي خود صرف اعمال بيهوده نمي کنند زيرا مي دانند که به همه انرژي و قواي خود ، بازهم تکرار مي کنيم همه انرژي و قواي خود،  براي رسيدن به خواسته هايشان نيازمند هستند. در مصرف انرژي ذهني و جسمي خود حسود باشيد!

 زمان را بهينه استفاده مي کنيد
از نشانه هاي ديگر اين است که زندگي فرد کاملا روي نظم و برنامه ريزي قرار مي گيرد. در اين حالت شما از زمانتان به بهترين شکل ممکن استفاده خواهيد کرد و به اين ترتيب هر لحظه و بدون وقفه به اهدافتان نزديکتر خواهيد شد.

خودتان عامل انگيزشي خودتان خواهيد بود
دراين زمان شما در خود احساس انگيزه مي کنيد و به کسي نياز نداريد به شما انرژي و انگيزه بدهد زيرا اهداف و خواسته هايتان جاي افراد را مي گيرند و خودشان عامل انگيزشي شما مي شوند و از جا بلندتان مي کنند.

 از بيشتر خواستن دست بر نمي داريد
در ين هنگام فکر مي کنيد به چيزي بيشتر از کاري که به صورت روزانه انجام  مي دهيد نياز داريد. شما مي دانيد که کار بيشتر، تمرين و تجربه شما را افزايش مي دهد و اين يکي از بنيادي ترين ويژگي هاي انسان هاي موفق است. دست به کار بزنيد و انجام هيچ کاري ابا نداشته باشيد. انجام کارهاي مختلف شخصيت شما را زير سوال نخواهد برد.

دوست داريد به ديگران کمک کنيد
دراين حالت درمي يابيد که همه افرادي در مواقعي نيار به کمک دارند و از آنجا که هر انساني داراي توانمندي هاي خاص خود است، مي تواند به نحوي به ديگران کمک کند. در مجموع احساس تمايل به کمک کردن به افراد از علائم تکامل عقل و منطق است.

افراد را مي بخشيد
انسان هاي موفق هرگز ذهن خود را درگير اتفاقات و مسائل رخ داده در گذشته نمي کنند، ازاشتباهات افراد مي گذرند زيرا مي دانند اولين آسيب کينه ورزي به خود فرد بر مي گردد. انرزي ذهني خود را صرف اتفاقات رخ داده در گذشته نکنيد، زيرا براي امور مهم تري به آن نياز داريد.

از موفقيت ديگران شاد خواهيد شد
موفقيت ديگران را تحسين خواهيد و از آن خوشحال خواهيد بود. موفقيت اطرافيانتان برايتان عامل انگيزاننده خواهد بود.
به محدوديت هاي زندگي به ديد فرصت نگاه خواهيد کرد
انسان هاي موفق به خوبي آموخته اند که از محدوديت هاي زندگي خود به عنوان فرصت استفاده کنند. به محدوديت هاي زندگي خود از به ديد فرصتي براي ايجاد تحول و بهره وري بيشتر نگاه کنيد.

تمايل داريد با انسان هاي موفق رفت و آمد داشته باشيد
به مصاحبت با انسان هاي موفق علاقمند مي شويد و بيشتر دوستان و اطرافيانتيان را انسان هاي موفق تشکيل خواهند داد.

درباره زندگي ديگر افراد کنجکاو خواهيد شد
به آگاهي از سرگذشت ديگران علاقمند خواهيد شد، به ارتباط و کسب تجارب ديگران تمايل پيدا مي کنيد و دوست داريد از دانش آنها استفاده کنيد.

به کار تيمي علاقمند خواهيد شد
تاثير کار گروهي امروزه به طور کامل اثبات شده است. تحقيقات نشان داده که کارايي کار گروهي از مجموع کارکرد تک تک افراد به طور جداگانه بيشتر است.

About گروه مقاله نویسی کادوکارت

در کنار کمک به تولد مجموعه کادوکارت , نوشتن جز دغدغه های همیشگی ایشان می باشد.

پست هاي مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *