مزون يا فروشگاه

تا وقتي وارد واحد نشده ايد هيچ تفاوتي با يک واحد مسکوني ندارد، ولي به محض ورود با کلي پوشاک رنگارنگ و مد روز و خرت و پرت هاي مرتبط با پوشاک روبرو مي شويد مثل زيورآلات ، کلاه ، ساعت و…..و به همراه چند جوان خوش پوش و خوش برخورد که نقش فروشنده را دارند.اينجا اسمش مزون هست.

با توجه به گسترش تبليغات اينترنتي به خصوص اينستاگرام و بازار تبليغات رايگان کار مزون هاي تازه کار رونق گرفته است .يعني فروشگاه هايي که هيچ گونه تابلوي رسمي ندارند و فقط از طريق دهان به دهان و اينستاگرام و نهايتا پخش تراکت در محدوده به ادامه فعاليت مي پردازند.

ندادن هزينه هاي معمول فروشگاه ها و مغازه ها باعث منطقي و بهتر بودن قيمت مزون ها مي شود و همچنين با توجه به سليقه صاحب مزون مي توانيد اجناس متفاوت تري را داخل مزون ها پيدا کنيد .کلا بيشتر مشتريان خريد از مزون ها افرادي هستند که دنبال اجناس خاصتري هستند و پوشاکي که تعداد زيادي تو انبار فروشگاه نباشه رو فقط تو مزون ها ميشه پيدا کرد.

وجود فروشنده هاي با حوصله و صميمي از ديگر مزاياي مزون ها مي باشد ، همچنين نيازي به عجله براي خالي کردن اتاق پرو براي مشتري بعد نيستيد و ميتوانيد با فراغ آسوده لباس ها را بپوشيد و از فروشنده مشاوره بگيريد.

مورد مثبت ديگر اضافه شده خدمات ديگر به مزون ها يا مزون ها به آنهاست .مثلا آرايشگاه ، ماساژ، سولاريوم و……

ولي متاسفانه با توجه به وجود سود خوب واردات از چين پاي مزون داران خوش ذوق  نيز به اين منطقه خوش آب و هوا براي بازرگانان ايراني باز شده است و مي توان به وفور در بعضي از اين مزون ها اقلام چيني البته با کيفيت خوب را مشاهده کرد.

در مجموع اگر مشکل پسنديد و حوصله و وقت کافي هم داريد خريد از مزون ها کار لذت بخش و به صرفه اي مي باشد چون شما با مستقيما از خود وارد کننده يا توليد کننده در ارتباطيد و واسطه اي درميان نيست و همچنين پاي شهرداري و اماکن و اتحاديه و…. هم درميون نيست که قيمت ها سر به فلک بکشند.

About گروه مقاله نویسی کادوکارت

در کنار کمک به تولد مجموعه کادوکارت , نوشتن جز دغدغه های همیشگی ایشان می باشد.

پست هاي مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *