مبلغی که رامبد جوان از صدا و سیما میگیرد

مبلغی که رامبد جوان از صدا و سیما میگیرد

همه می دونیم که بهترین و محبوب‌ترین برنامه تلویزیونی سال گذشته و پر بیننده‌ترین برنامه نوروز برنامه خندوانه شده است.و می گویند خندوانه‌ای که یک ریال برایش هزینه نمی‌شود و تمام بودجه‌اش از سمت خود رامبد جوان و یا اسپانسرهایش تامین می‌شود و از همه مهمتر اینکه برای تلویزیون درآمد هم دارد.
آن هم در شرایطی که خیلی از برنامه‌ها نه تنها اسپانسر ندارند، بلکه باید برای تولدشان هزینه هم شود.

رامبد جوان میگوید : من قصد ندارم با مدیران تلویزیونی مخالفت یا در برابر آنها مقاومت کنم. حتی اگر مخالفتی برای ساختش داشته باشند من حتما قبول می کنم اگر تصمیم بگیرند که محدودش کنند، باید محدود شود. طی این دو سال به یک زبان مشترک با تلویزیون و به ویژه رییس شبکه نسیم رسیده بودیم و چون امروز می‌گذارند کارمان را بکنیم، دیگر «خندوانه» جان گرفته است.

رامبد جوان می‌گوید : گپ و خندوانه دو مقوله جدا هستند. در «گپ» هدفمان این بود که بگوییم مرز و حد هر چیزی را باید رعایت کنیم. بگوییم که بازیگران و مردم خیلی عزیز و قابل احترامند و رابطه خیلی خوبی میان آنها وجود دارد، اما باید مرزها نگه داشته شود. مثلاً اگر هنرمندی در مطب دکتر نشسته است، باید بگذاریم او هم مثل دیگران منتظر و آرامش داشته باشد.» بحث ما در «گپ» بیشتر فرهنگی بود و آن برنامه وظیفه داشت که بگوید مرز داشتن و درک کرد خیلی خوب است. من الان در برنامه‌ای کار می‌کنم که کلاً برای مردم است، ولی هنوز معتقدم که حرفم در برنامه «گپ» درست است.
در هر حال ظاهرا  ایده  خندوانه را از سال ۸۰ در ذهن داشته و دلش می‌خواست یک شو بسازد . از طرفی هم دوست داشت برنامه‌ای درباره خندیدن بسازد که این دو ایده را با هم میکس کرد و شد یک شو درباره خندیدن و چقدر هم جالب و دوست داشتنی .

About گروه مقاله نویسی کادوکارت

در کنار کمک به تولد مجموعه کادوکارت , نوشتن جز دغدغه های همیشگی ایشان می باشد.

پست هاي مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *