فراموش کردن يک مناسبت به چه قيمتي ممکن است تمام شود؟

فراموش کردن يک مناسبت به چه قيمتي ممکن است تمام شود؟

جواب سوال بالا خيلي سخت است, چون عده اي که فراموش کردند يا بي شوهر ماندند يا يک هفته در تحريم کامل غذايي به سر بردند و نتواستند به ديگران نتيجه اين عمل نابخشودني را توضيح بدهند .

ولي ما مي خواهيم در اين نوشته شرايط مختلفي را شبيه سازي کنيم تا ببينيم چه بلاهايي ممکن است بر سرتان نازل شود اگر خريد يک کادوي ناقابل رو فراموش کنيد.بعد از آن هم اگر آقا هستيد که ديگر نتوانيد با پيش کشيدن چک برگشتي و ترافيک و دعواي رييس اداره قضيه رو به قول معروف ماسمالي کنيد و اگر هم خانم هستيد با اعصاب نداشتن , چپ چپ نگاه کردن خواهر شوهر و مهموني ۲ هفته پيش ،ديگر فراموشيتان را توجيح نکنيد و چه بسا منتظر گرفتن جايزه از فرط مظلوم نمايي نباشيد.

زن : تولد , سالگرد ازدواج , سالگرد عقد و آشنايي , روز زن , ولنتاين, نامزد رسمي و نيمه رسمي و غير رسمي:

کلا در اين مورد فراموشي عواقب بسيار بسيار سنگيني خواهد داشت که تا سالها با خريد خاور خاور جواهرات هم آثار ملعونش پاک نخواهد شد.پس بهتر است هر چه در توان داريد , از تبلت , ريمايندر گوشي موبايل , سرايدار آپارتمان , کارمند بانک و… بخواهيد که به شما يادآوري کند و اگر گوشمان کر فراموش کرديد ديگه با ننه من غريبم بازي و خودزني درستش کنيد و فرداش حتما جبران کنيد.

مرد : تولد , سالگرد ازدواج , روز مرد , ولنتاين, نامزد رسمي ونيمه رسمي و غير رسمي:

خانمهاي عزيز کلا زياد سخت نگيريد.اگه يادتونم رفت فداي سرتون , فرصت براي جبران خيلي خيلي زياده , و با توجه به حاضر جوابي خانم هاي محترم از جملاتي مثل” مگه من چقدر پول دارم اصلا ….” يا ” گفتم خودتم باشي بهتره ..” يا “اصلا يادته ??سال پيش خريدم کلي غر زدي …” يا با آواي مردافکن و با همراه عشوه “ee….خوب ياد رفت عجيجم …….ماچچچچچ” ميتوانيد استفاده کنيد ,قدرت خلاقيت و نوآوري در فرار از بحران ناشي از اين مورد بسيار موثر مي باشد و خوشبختانه تا اين لحظه حادثه اي ناشي از فراموشي به ثبت نرسيده است.
تبصره : در زمان نامزدي فراموشي مي تواند منجر به بي شوهري شما گردد و بهانه کافي به ايشان بدهد پس با آينده خود بازي نکنيد و به جمعيت ۳۲۲۳۵۰۰۰ نفر نپيونديد.
مراسم مربوط به کودکان:
اين مورد اصلا بند و تبصره اي نداره و فراموشي آن دور از انصاف و فتوت مي باشد زيرا شادي و برق لبخند وي ممر حيات است و ……(ببخشيداين جمله اخري مال اين متن نبود!! )البته اگر بچه خودتان باشد , ناگفته نماند که بلاياي مورد ? با درصد تخفيف کمتري شامل حالتان خواهد شد.

مراسم مناسبتي :مثلا فارغ التحصيلي نازي جون دخترخاله ۱۰۰ درصد عملي عزيز ( رشته تحصيليشم اصلا به کسي ربط نداره ) , مراسم ختنه سوران رييس اداره( ببخشيد فرزندش) , عمل موفقيت آميز دوم بيني خواهر شوهر گرامي , نقل مکان غرور اميز باجناق گرامي پس از۱۷ سال از طبقه بالاي خانه همسر به طبقه پايين همان خانه ,

در اين مورد تصميم گيري کاملا بستگي به اهداف شوم و غيره شما و عجله شما براي پيشرفت دارد و البته در مواردي مثل ختنه سوران و تولد نازي جون چشم و هم چشمي غوغا خواهد کرد پس حرکات ژانگولر ضميمه کادو فراموش نشود.فقط لطفا در اجراي حرکات مذکور نوع آوري را فراموش نکنيد و به سمت لوس بازي هم نرويد.

نتيجه گيري : ترک فريضه پيش کش عواقب خوش و ناخوش بسياري دارد که خوش آن بهانه براي جدايي و ناخوش آن , همان باشد که در بالا تذکره گرديد.

, واي خفه شدم مثل آدمي شدم که با کراوات و کت شلوار ميخواد گل کوچيک بازي کنه , مخلص کلام , بگير اون کادو و خلاص

About گروه مقاله نویسی کادوکارت

در کنار کمک به تولد مجموعه کادوکارت , نوشتن جز دغدغه های همیشگی ایشان می باشد.

پست هاي مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *