شکایت قربانی اسیدپاشی از کارگردان لانتوری

شکایت قربانی اسیدپاشی از کارگردان لانتوری

مشهورترین قربانی اسیدپاشی از تهیه کننده و کارگردان “لانتوری” شکایت کرد.


روزنامه ایران:


معروف‌ترین قربانی اسیدپاشی کشور که با بخشش عامل اسیدپاشی در لحظه قصاص چشم‌هایش، به چهره‌ای جهانی تبدیل شد، با حضور در دادسرای فرهنگ و رسانه از تهیه‌کننده و کارگردان فیلم «لانتوری» شکایت کرد. خانم آمنه بهرامی که به‌ دلیل پرداخت نشدن هزینه‌ های عمل جراحی‌ اش در اسپانیا با گلایه‌ های فراوانی به ایران بازگشت و مدعی است عوامل این فیلم با استفاده از جزئیات زندگی او و جملات کلیدی کتابش، اما بدون هیچگونه مجوزی، سناریو را نوشته و فیلم را ساخته‌اند.
او گفته در مورد ساخت زندگینامه اش با کشور آلمان به ارزش ۲۵۰ هزار یورو به مبلغ یک میلیارد تومان قرارداد بسته شد که مبلغ و ۱۰ هزار یورو معادل ۴۰ میلیون تومان پیش پرداخت دریافته کرده که این فیلم باعث بهم خوردن این قرارداد شده است.

و اما واکنش رضا درمیشیان به شکایت آمنه بهرامی

رضا درمیشیان در پاسخ شکایت یکی از مشهورترین قربانیان اسیدپاشی با یادداشتی پاسخ داد:

در پی اظهارات سرکار خانم آمنه بهرامی و تهمت‌های ناروایشان علیه فیلم «لانتوری» و شخص اینجانب رضا درمیشیان، ضمن اعلام همدردی با ایشان به عنوان یکی از صدها قربانی اسیدپاشی، اعلام می‌دارم که در جهت رفع سوءتفاهمات پیش آمده برای ایشان، آماده هرگونه پاسخگویی در هر محکمه‌ای هستم.

من فیلم (لانتوری) را همچون دیگر فیلم‌ هایم (بغض) و (عصبانی نیستم!) بر اساس اعتقاد، تعهد اجتماعی و نگاهم ساخته‌ام و تهمت‌های اینچنینی به من و فیلم‌هایم کمال بی انصافی است.
ای کاش خانم آمنه بهرامی به جای شخصی کردن ماجرای فیلم «لانتوری»، به موجی که با کمک این فیلم برای حمایت از قربانیان اسیدپاشی و (نه به خشونت) ایجاد شده می‌پیوستند.
به حرمت اعتقاد و نیت قلبی که برای ساخت این فیلم، در جهت کمک به قربانیان اسیدپاشی و ایجاد گفتمان اعتراضی به ناهنجاری اسیدپاشی در جامعه داشته و دارم و از همه مهمتر به دلیل احترام به سرکار خانم بهرامی که خودشان هم جزو قربانیان اسیدپاشی هستند، فعلاً بیش از این نمی گویم و سکوت می‌کنم.

About گروه مقاله نویسی کادوکارت

در کنار کمک به تولد مجموعه کادوکارت , نوشتن جز دغدغه های همیشگی ایشان می باشد.

پست هاي مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *