زندگینامه الساندرا امبروسیو مانکن برزیلی

زندگینامه الساندرا امبروسیو مانکن برزیلی

gAlessandra20Ambrosio08260m

تولد
امبروسیو در۱۱ آوریل ۱۹۸۱، در برزیل متولد شد. اصلیت پدر و مادر او ایتالیایی و لهستانی است، که مالک یک پمپ بنزین اند. امبروسیو تنها هشت سال داشت که تصمیم گرفت یک مدل شود، بعد از دیدن عکسی از دخترتاپ کارن مولدر در مجله:او گفت، ” می خواهم مثل او باشم”. او در سن ۱۲ سالگی در یک کلاس مدل شدن (مدلینگ)ثبت نام کرد و در ۱۴ سالگی یکی از ۲۰ فینالیست در رقابت مدلینگ ممتاز در برزیل بود. امبروسیو همیشه بخاطر گوشهای بزرگش نامطمئن بود و در ۱۱ سالگی جراحی زیبایی داشت تا گوشهایش را کوچک کند، دو سال بعد او از عوارض آن رنج برد. در سال ۲۰۰۶ او در شوی سواحل تایرا پدیدار شد، و گفت جراحی یک تجربه بدی بوده و آن را از هرجراحی پلاستیک دوباره ای دلسرد کرده است.

حرفه مدلینگ
وقتی امبروسیو۱۲ سال داشت در یک کلاس مدل شدن (مدلینگ)ثبت نام کرد، سپس در سن ۱۵ سالگی برای دیلسن استین شروع به کارمدلینگ کرد. برنده چهره مدل ممتاز برزیل حرفه مدل بودن خود را با جدیت ادامه داد. اولین برجستگی او در شغل مدل بودن تصویر او برجلد مجله elle برزیلی بود.او از آن پس با مارکهای معروفی همچون ریولون، کریستین دیور، جیورجیا ارمنی، رولکس، اسکار د لا رنتا، گوچی، اسکادا، روکو باروکو، کالوین کلیئن و رالف لائرن، و نیز پیرئلی کالندر کارکرد. او راهروهای باریکی را برای طراحهایی همچون لائورا بیاجیوتی، بایلوس، فندی، ایزی میاک، کنزو، کریستین دیور، نیکول میلر، رالف لائرن، جیورجیا ارمنی، ویوئنی وست وود، و اسکار د لا رنتا راه رفته است.عکس او روی جلد بیش از ۵۰ مجله بین المللی همچون کازموپولیتان ، الی ، جی کیو، بازار هارپر، ماری کلایری، اوشن درایو، ووگو انداخته شده و در سال ۲۰۰۶ تنها مدلی است که عکس او روی جلد مجله گلامور در ایالت متحده انداخته شد.

او برای اولین بار در سال ۲۰۰۰در شوی مد سکرت ویکتوریا پدیدار شد. نزدیک ۲۰۰۴، او بعنوان اولین مدل در سری “PINK” سکرت ویکتوریا انتخاب شد ودر یک کلمه” فرشته” محدود شد. در سال ۲۰۰۵،  او طوری برجسته در راهروی شوی مد سکرت ویکتوریا راه رفت که کاملاً مورد پسند قرار گرفت. امبروسیو سپس در چاپ ۲۰۰۸ شوی مد، با راه رفتن درراهرو تنها ۳ ماه بعد از تولد اولین بچه اش ،توجه ها را به خود جلب کرد. او در همان سال شو را اجرا کرد.
مقام فرشته امبروسیو توجه عموم را برایش به همراه داشت، اغلب توسط رسانه های محبوب بعنوان یکی از زنان جذاب جهان ذکر می شد. او در می ۲۰۰۷ ،بعنوان یکی از افراد سال مجله “۱۰۰ نفر از زیباترین افراد جهان” ، بهمراه فرشتگان دیگر انتخاب شد. امبروسیو از جمله مدلهای پر درآمد جهان است. امبروسیو چهره شرکت  next uk بود و در اولین حضور تلویزیونی خود در ۱۲ سالگی ستاره شد. او همچنین قراردادی را با مدیریت مدل استورم در لندن امضا کرد.

حضور تلویزیونی
در سال ۲۰۰۶، نگینی در گیشه فیلمهای اکشن بود، درفیلم کازینو رویال خیلی کوتاه بعنوان دختر تنیس باز ظاهر شد . در ۲۶ نوامبر ۲۰۰۷امبروسیو با دوستانش فرشتگان سکرت ویکتوریا آدریانا لیما، سلیتا ابانکس، ماریسا میلر، میراندا کر، و هیدی کلوم ،ستاره مهمان در یک قسمت سریال how i meet your mothre

همسر:جمی مازور

alessandra-ambrosio-anja-jamie-mazur-easter-01

الساندرا کورینی امبروسیو( اغلب بدون نشان تشخیص هجی می شود؛ متولد ۱۱ آوریل ۱۹۸۱) یک مدل برزیلی است. که باعنوان “آینده جهان مدلینگ” توصیف شد، امبروسیو درحرفه خود با ویکتوریا سکرت شناخته و بعنوان اولین مدل در سری “PINK” شرکت انتخاب شد. امبروسیو اخیراً یکی از مانکن های ویکتوریا سکرت و چهره اسبق شرکت next uk شد.
گذشته از حرفه مدل بودن، امبروسیو بعنوان سفیر ملی در انجمن اسکلروسیس چند ملیتی نمایانده می شود. امبروسیو همچنین توسط  Askmen.com بعنوان فرد شماره ۲  “۹۹تن از شایسته ترین زنان ۲۰۰۸” انتخاب شد.

زندگی شخصی

alessandra-ambrosio-anja-jamie-mazur-easter-09

او درمورد هیکلش بسیار هوشیار است و با مربی برزیلی خود تمرین بات لیفت می کند، که ترکیبی از رقص سامبا، کاپوایریا و ایروبیک است.
وقتی امبروسیو برای اولین بار به نیویورک آمد، ژیسل بوندچن برای دو هفته یک آپارتمان  به او اجاره داد و آدریانا لیما به اودر ترجمه انگلیسی کمک کرد .
او آن هفته خود را باعنوان جهش از یک کشور به کشور دیگر برای عکس انداختن شرح داد و در این بین او چند مصاحبه تلفنی انجام داد. او هنوز خانواده اش را در برزیل ملاقات می کند و ارچیم ، برزیل را مطلوبترین جا در جهان می داند و سفرهای جهانی هنوز او را متقاعد نکرده است.

 

 

About گروه مقاله نویسی کادوکارت

در کنار کمک به تولد مجموعه کادوکارت , نوشتن جز دغدغه های همیشگی ایشان می باشد.

پست هاي مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *