زامبی های دوربین به دست در فاجعه پلاسکو

زامبی های دوربین به دست در فاجعه پلاسکو

مهم نیست فاجعه پلاسکو رخ داده باشه و یک ساختمان با عضمت با تمام افراد داخلش فرو ریخته باشه , یا تصادفی رخ داده باشه و افرادی در حال جان کندن باشند و یا زنده زنده در حال سوختن داخل خودروی نا ایمن داخلی , یا حتی در روز روشن بانویی را بدزدند و او ملتماسانه درخواست کمک نماید , مردم ما مشغول وقایع نگاری تصویری هستند , تصاویر و فیلم هایی که در نهاید سرنوشتی جز سر درآوردن از اینستاگرام ۵۰ فالوری یا در نهایت سوژه مهمانی های خانوادگی یا محل کار شود , و فایده ای بیش از این نخواهد داشت که ثابت کندفرد ثبت کننده در ان محل حضور داشته است.

ولی چه فایده دارد ,تماشای فروریختن یک برج یا درخواست های یک انسان و…..,آیا این عطش سیری ناپذیر که مطمئنا به همت کمپین و هشتگ وفحش از بین نخواهد رفت و به مرور زمان و گذشت سالها شاید اندکی از این حرص لج دراور کاسته شود.

زامبی ها موجودات بی فکری هستند , بی هدف می دوند و از انسانهای سالم تغذیه می کنند تا انها را نیز مشابه خود نمایند , زامبی ها هر گز نمی میرند ,چرا متا داریم زامبی می شویم , چرا رقتارمان سوژه خودمان می شود, کجای این کره خاکی این چنین فرهنگ های ناشایستی به این سرعت اپیدمی می شود و و عده ای دیگر سعی می کنند , عده قبلی را سرکوب کنند و با نشان دادن فرهنگ پیشرفته غرب آنها را به خود بیاورند.

ولی واقعا مگر می شود زامبی ها را به حالت انسان درآورد ؟؟؟!!!!شاید بشود رامشان کرد , ولی بعید است بتوان تغییر در ماهیتشان داد.

البته این عطش وصف ناپذیر را می توان به خوشحالی زایدالوصف عده ای ازداشتن تمام امکاناتی که عمری برای نسلی ارزو بود در گوشی ای مشابه اصل دانست.زمانی داشتن  پلیر موزیک ,فیلم برداری و عکاسی و ….. آرزویی بزرگ بودو حالا فرض کنید تنها با ۲۰۰ هزار تومان همه انها را یکجا دارید .خوب طبیعتا وسوسه خواهید شد از انها استفاده کنید.

کلیپ های فراوانی از حادثه های دلخراش که در اینترنت روز به روز گسترش می یابد ,نتیجه این عادت ناپسند ما می باشد , برخلاف حوادث کشورهای دیگر که از طریق دروبین های مداربسته ضبط می شوند.

#زامبی_نباشیم.

About گروه مقاله نویسی کادوکارت

در کنار کمک به تولد مجموعه کادوکارت , نوشتن جز دغدغه های همیشگی ایشان می باشد.

پست هاي مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *