خريد کادو براي نوجوانان

همواره خريد کادو براي نوجوانان يکي از دشوارترين و سخت ترين نوع خريدها مي باشد .باتوجه به روحيه افراد در اين سن و سال و متفاوت بودن سليقه نوجوانان، مادران و پدران نمي توانند تصميم بگيرند که براي فرزندشان کادويي بگيرند که رنگ و بوي کودکي داشته باشد يا بزرگسالي.

نمي دانند براي فرزند پسرشان پوشاک يا وسايل سرگرمي بگيرند يا وسايل تحصيلي مثل ماشين حساب و متاسفانه وقتي شادي فرزندشان را نمي بينند حس رضايت از خريد در آنها به وجود نمي آيد.اين موضوع در مورد فرزندان دخترشان نيز صدق مي کند و با توجه به پايين بودن سن بلوغ دختران , سليقه زنانه در آنها زودتر نمايان مي گردد.

نوجواني يعني مرحله توجه به خود و جلب توجه جنس مخالف و هرچيزي که در اين مورد به وي کمک کند مطمئنا وي را خوشحال خواهد کرد , سوء برداشت نشود. نبايد ابزاري در اختيار وي قرارگيرد که استفاده هاي سو بنمايد.

مادر و پدر مي توانند به عنوان کادو مبلغي را به فرزند خود بدهند و از او بخواهند خود او کادوي مورد علاقه اش را انتخاب کند و خوب دقت کنند و با سليقه نوجوان آشنا شوند و در مراحل بعدي ادامه رو سليقه وي باشند.

البته از دادن وجه نقد براي موارد طولاني خودداري نمائيد چون پس از مدتي مطمئنا اين ديد در نوجوان القا خواهد شد که يا والدين وي وقت کافي براي او نمي گذارند يا علاقه اي به وي ندارند.

مادر و پدر عزيز با تمام مشغله اي که داريد اين برهه زماني فرزندتان را جدي بگيريد , خود من پس از گذشت اين همه سال هنوز فراموش نمي کنم که کادويي که پدرم براي تولد ?? سالگيم  به من داد با کادوي خواهرم يکي بود !

About گروه مقاله نویسی کادوکارت

در کنار کمک به تولد مجموعه کادوکارت , نوشتن جز دغدغه های همیشگی ایشان می باشد.

پست هاي مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *