جدایی آنجلینا جولی و براد پیت

جدایی آنجلینا جولی و براد پیت

شایعات بسیار و انواع رسانه‌ها هر لحظه درباره طلاق دو ستاره هالیوود سخن می گویند و موج جدیدی از شایعات نشان از خشم آنجلینا جولی از روابط هنرپیشه فرانسوی «ماریون کوتیار» با همسرش برادپیت دارد.

این دو هنرپیشه که در فیلمی جاسوسی به نام متفقین ایفای نقش کرده‌اند متهم به خیانت و دلیل اصلی جدایی آنجلینا جولی هستند.

اما بنا به اطلاعات منتشر شده در روزنامه دیلی میل، ماریون کوتیار گفته زمانی که دیدم مطبوعات و رسانه‌های خارجی من را دلیل جدایی براد پیت از آنجلینا جولی عنوان کرده‌اند بسیار شوکه شدم.

این بازیگر فرانسوی برنده جایزه اسکار، خود دارای یک فرزند ۵ ساله به نام مارسل است و به زودی فرزند دومش را به دنیا خواهد آورد. بنا به گفته گراهام کینگ، سازنده این فیلم در مجله «پوپل»، رفتار و روابط هر دو ستاره نسبت به هم کاملا رسمی و محترمانه بوده است.

«گیوم کانت»، همسر کوتیار به یک وب سایت خبری بریتانیایی گفته است که کوتیار و گیوم زوج بسیار خوشبختی هستند و شایعات درباره این خیانت بی‌اساس و ممکن است زندگی آنها را خراب کند.

از همه این شایعات هم که بگذریم شایعات دیگری هم هست که باید آنها را بررسی کنیم، در این اخبار در مورد اختلاف آنجلیناجولی و برد پیت برسر مسائل مالی صحبت شده. 

رابرت آفر وکیل آنجلینا جولی با تایید طلاق این دو بازیگر گفت که آنجلینا جولی دوست ندارد در مورد موضوع طلاقش در عموم صحبت کند و برای مصالح خانوادگی اقدام به طلاق از برد پیت نموده است .

البته یک منبع آگاه به پایگاه TMZ گفته است دلیل درخواست آنجلینا جولی برای طلاق،نارضایتی او از نحوۀ برخورد برد پیت با فرزندان خود اشت.

و در نهایت این شایعات ۱۰۰% قطعی نیست.

 

About گروه مقاله نویسی کادوکارت

در کنار کمک به تولد مجموعه کادوکارت , نوشتن جز دغدغه های همیشگی ایشان می باشد.

پست هاي مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *