ترس حامد کمیلی از نقش شیطان

حامد کمیلی مهمان برنامه خندوانه

حامد کمیلی بازیگر برجسته و معروف کشورمان با ۳۴ سال سن مهمان ویژه برنامه خندوانه بود.

شب گذشته حامد کمیلی مهمان ویژه برنامه جذاب و دیدنیه خندوانه بود. آقای حامد کمیلی که با کمال تعجب افزایش سن را به وضوح میشد در چهره اش احساس کرد صحبت های جالبی در مورد زندگی و تجربه های بازیگری اش با رامبد جوان داشت.

رامبد جوان مثل همیشه و روالی که با همه مهمانانش دارد اسامی هنرمندان مختلفی از جمله ترانه علیدوستی و مهناز افشار را نام برد و از شخص حامد کمیلی خواست که توضیحی کوتاه درباره این اشخاص بگوید . آقای کمیلی درباره ترانه علیدوستی گفت که او انرژی و حال و هوای بسیار خوبی دارد که از کار کردن باهاش لذت می برید ( البته که در سریال شهرزاد به وضوح این قضیه مشخص بود) .
درباره مهناز افشار نیز گفت از وقتی که مادر شده بسیار پخته تر ( مثل یک مادر واقعی ) از قبل شده است.

از همه مهمتر او درباره فیلمی که نقش شیطان را در آن بازی می کرد گفت که در ماه رمضان بازی کرده بود و اینکه تا مدت ها پس از آن سریال خواب های آشفته می دیده است و حتی وقتی که می خوابد حتما باید چراغی در اتاق روشن باشد حتی اگر به قیمت روشن ماندن گوشیه موبایلش تا صب باشد!!

رامبد جوان در آخر نام خودش را برد و از کمیلی خواست درباره او اظهار نظر کند و کمیلی گفت: رامبد در کارش حرفه ای است و در دوستی نیز کامل صادق است و می توان کاملا به او اعتماد کرد.

در طول بازی هایی که در این برنامه انجام داد پانتومیم و دارت بین رامبد جوان و حامد کمیلی نیز در پانتومیم رامبد جوان و در دارت حامد کمیلی برنده شد.

About گروه مقاله نویسی کادوکارت

در کنار کمک به تولد مجموعه کادوکارت , نوشتن جز دغدغه های همیشگی ایشان می باشد.

پست هاي مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *