به تابلو های منزل خود بیشتر محبت کنید!

یکی از مهمترین اصول دکوراسیون خانه یا دفتر کار؛ چیدمان گوناگون عناصر مختلف است به طوری که هر چقدر لوازم منزل هماهنگ تر و مناسب تر در کنار هم چیده بشوند، فضا دلپذیرتر و زیباتر خواهد بود.

شاید شما هم از دکوراسیون خانه و یا اتاقتان خسته شده اید و می خواهید با یک سری تغییرات، روح جدیدی به آن ها بدهید. خانم ها در این مواقع بیشتر به فکر خرید مبلمان و یا تعویض فرش میافتند، اما خوب است کمی هم به فکر جیب آقایان خود باشید! گاهی با تغییرات کوچک و کم هزینه تر هم می توانید به هدف خود برسید. یکی از این راه ها، نصب تابلوهای جدید در منزلتان است.

از زیباترین و اصلی ترین لوازم منزل، تابلو ها هستند. چیدمان تابلوها  در منزل بسیار مهم می باشد. گاهی اشتباه قرار دادن یک تابلو رنگ و روغن بسیار زیبا در منزلتان انقدر شیک خودش را نشان نمی دهد تا یک تابلوی ساده که در جایگاه مناسبی از خانه خود قرار دادید.

کادو تابلو

به هر حال برای داشتن یک دکوراسیون شیک، بسته به نوع  و محل قرارگیری آن، ارتفاع، سایز و ترکیب رنگ تابلو خود، چیدمان خوبی برای آن در نظر بگیرید. در ادامه به چند نکته مهم در این مورد اشاره می کنیم:

  1. شاید یکی از دوستان و یا اقوامتان برای شما تابلویی بزرگ کادو آورده است و این تابلو برای شما ارزش زیادی دارد. بهتر است بدانید که اصلی ترین دیوار منزلتان می تواند جایگاه مناسبی برای این هدیه ارزشمند باشد.
  2. استفاده از قاب برای عکس هایی که بر دیوار می چینیم بسیار مهم است. قاب ها مانند ظروفی که تابلو را در آن عرضه می کنیم نقش بسزایی در زیبایی محیط دارد. اگر تابلوی شما به قاب نیاز دارد سعی کنید نسبت به محل نصب آن، رنگی مناسب برای قاب در نظر بگیرید تا با مبلمان آن محل تناسب داشته باشد. اگر برای عکسی زیبا و گران قیمت از قابی نا مناسب استفاده کنید مطمئن باشید از ارزش بصری آن کم کرده اید. اگر اثر هنری شما ملایم و کمرنگ باشد و بخواهید آن را در محیطی شاد استفاده کنید با رنگ قاب تند و گرم به آن جلای بیشتری دهید و در مقابل برای عکس های شلوغ که رنگهایی تند و گرم دارند از یک قابی به رنگ خنثی و ملایم استفاده کنید. البته توصیه بر آن است که رنگ قاب خنثی و ملایم باشد و با رنگ دیوارها هماهنگی بیشتری داشته باشد.دکوری تابلو
  3. همانطور که در پست های قبلی توضیح دادیم، نورپردازی یکی از اصلی ترین ارکان هایی است که در صورتی که تمایل دارید یک خانه شیک داشته باشید باید به آن توجه زیادی کنید. نورپردازی روی یک تابلوی ساده گاهی باعث می شود زیبایی آن صد چندان شود. پس از این فن غافل نشوید.
  4. ممکن است شما هم جز آن دسته افرادی باشید که ارتفاع دیوارهای خانه شما کوتاهتر از حد معمول باشد و یا اصلا دوست دارید ارتفاع دیوارتان بلندتر به نظر بیاید؛ می توانید از چند تابلو که به صورت عمودی روی دیوار نصب شده اند استفاده نمایید.

خرید تابلو

قاب عکس ها لازم نیست که حتما گران و پر زرق و برق باشند، گاهی با یک قاب ساده و شیک اثر هنری مورد علاقه شما طوری به چشم می آید که به محض دیدن همه را جذب خود می کند. شاید پیشنهاد خوبی باشد که شما نیز در صورتی که می خواهید به دوستان خود هدیه ای بدهید در بین انواع کادو ها تابلو را انتخاب کنید.

About soltani

از نویسنگان جدید و حرفه ای و خوش ذوق مجله کادوکارت

پست هاي مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *