عزیزم هر چیزی رو سرچ نکن تو گوگل!!!!

پاکستان، مصر، ویتنام، ایران، هند، مراکش، عربستان، ترکیه، فیلیپین، لهستان

آمار فوق مربوط به چیست ؟حدس بزنید ,۱۰ کشور در حال توسعه با کاهش رشد تورم منفی ؟؟کشورهای دارایکمترین فساد اقتصادی و سیاسی؟کشورهای دارای با ارزش ترین پول رسمی؟۱۰ کشور پر توریست و پرجاذبه؟؟۱۰کشور دارای زندگی مرفه؟؟شوخی بسه دیگه و دیگه باید به طور جدی به این آمار نگاه کنیم.

آمار رسم گوگل ۱۰ کشوری رو که بیشترین جستجو رو در مورد موضوعات +۱۸ انجام داده اند درج کرده که متاسفانه کشورمان رتبه ۴ رو داره و البته اگر به صورت تخصصی و در مورد هر کلمه بررسی کنیم در ۷۰ درصد کلمات ممنوعه ایران رتبه اول رو داشته .اون هم در مقابل کشورهای پرجمعیتی مثل هند و پاکستان و ترکیه !!!!

نکته بدتر وجود کشورهای مسلمان درصدر این لیست است.شاید وقت آن رسیده است که به عنوان نیازی اساسی انسان به این قضیه نگاه شود و از حالت تابو در بیاید .وقتی مردم و جوانان ما با وجود فیلترینگ قوی و البته سرعت نامناسب اینترنتی توانسته اند به این رتبه نائل شوند خب می توان دلیل عقب ماندگی کشور را تاحدودی حدس زد.

جوانان این کشور وقت زیادی از اوقات فراغت و البته وقت کارشان را صرف گشتن به دنبال مطالبی می کنند که نمی بایست جز دغدغه هایشان باشد و باید راهکاری منطقی برایش داشته باشند.

فکر کنید وقتی فکر یک انسان را این مسائل مشغول کندو البته نیازش هم برآورده نشود ,چه اتفاقاتی که نمی افتد :

آمار جرم و جنایت های جنسی بالا می رود

امار طلاق اافزایش پیدا می کند

آمار دوستی های بی سرو ته و رابطه های به بهانه عشق زیاد می شود

کاهش میل به ازدواج و تشکیل خانواده

بهانه های دانشگاه رفتن تغییر می کند

ودر نهایت انسانیت کمرنگ می شود.

در کنار این آمار می توان خیلی امار های دیگر را نیز قرار داد ,میزان مصرف الکل توسط ایرانیان ۳ برابر بیشتر از پر مصرف ترین کشور ها ,میزان شادی مردم ایران ,میزان رابطه های نا مشروع و سقط جنین ,میزان طلاق , اشتغال  و……..و به نتایجی رسید که باید مسئولان کشور را کم کم به فکر فرو برد

 

About گروه مقاله نویسی کادوکارت

در کنار کمک به تولد مجموعه کادوکارت , نوشتن جز دغدغه های همیشگی ایشان می باشد.

پست هاي مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *