انرژی مثبت گیاهان در خانه

انرژی مثبت گیاهان در خانه

گیاهان می‌توانند جو و فضای خانه‌تان را به صورت مثبتی تغییر دهند. با این چند گیاه می‌توانید به خانه تان انرژی مثبت بدهید و فضای خانه را عوض کنید.

انرژی مثبت گیاهان را به خانه خود دعوت کنید

– گل یاس
عشق و پول را به خانه شما می‌آورد و به شما انرژی مثبت می‌دهد.این گل را در جایی که بیشتر وقت خود را در آنجا می‌گذرانید، مثل اتاق خواب یا اتاق نشیمن خود بگذارید.

– اسطوخودوس
گفته شده که به بالش خود کمی اسطوخودوس بزنید تا خوابی راحت داشته باشید. این گیاه افسردگی را از بین می‌برد و ذهن شما را آرام می‌کند، همچنین هورمون‌های شادی آور را بیشتر می‌کند.

– آلوئه ورا
این گیاه انرژی بد را دفع می‌کند و خوش شانسی و انرژی مثبت را برای محیط شما فراهم می‌کند. توجه داشته باشید که این گیاه ممکن است بعد از جذب انرژی‌های منفی کم کم پژمرده شود.

– بامبو
سالیان زیادی است که بامبو به عنوان نماد موفقیت و خوش شانسی در آسیا شناخته شده است. می‌توانید این گیاه را در گلدان‌های شیشه‌ای با آب مقطر یا آب تصفیه شده قرار دهید.

آن‌ها را در گوشه‌ی خانه و دور از نور مستقیم خورشید بگذارید.

– رزماری
رزماری هوا را تمیز می‌کند و شما را از بیماری‌های مختلف مصون نگه می‌دارد. این گیاه خواص درمانی زیادی دارد. می تواند حافظه شما را بهبود می‌بخشد. بعلاوه جذب کننده عشق است.

– ارکیده
ارکیده عمر طولانی دارد که در اندازه و شکل‌های مختلفی موجود هست. می تواند انرژی فضا را بهبود بخشد. این گیاه در طول شب اکسیژن آزاد می‌کند، پس بهتر است که آن را در اتاق خواب‌تان قرار دهید.

– نعناع
نعناع روابط درون خانه را بهبود می‌بخشد. نعنای تازه موقعیت‌های مالی را جذب می‌کند.

با استفاده هر کدام از گیاهان، انرژی های مثبت را جذب کنید.

About گروه مقاله نویسی کادوکارت

در کنار کمک به تولد مجموعه کادوکارت , نوشتن جز دغدغه های همیشگی ایشان می باشد.

پست هاي مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *